תפריט

כשהאקדמיה פוגשת את המיסטיקה

אנו מזמינים אתכם לטעום מהדובדבן המתוק של קצפת המיסטיקה ולהשתתף באחד (ואם תהיו תלמידים טובים, ביותר מאחד) מהקורסים המקצועיים והמקיפים ביותר בישראל.
הקורסים שלנו מציעים חווית למידה עוצרת נשימה ופוערת פה, המבוססת על שיטת לימוד פדנטית ברמה אקדמאית ומידע שלא תוכלו להישאר אדישים אליו.
01

רב הגלוי על הנסתר

ולא ההיפך.

הקורס הפופולרי ביותר במרכז, ויש הטוענים שהחשוב מכולם, לאור העובדה שהוא נוגע בכל התחומים העיקריים הקשורים במיסטיקה.

בקורס זה תזינו את יצר הסקרנות שלכם ב"מנה הראשונה" – עשרה מפגשים הסוקרים את עולם המיסטיקה בראייה רחבה, בשיטת לימוד המתאימה גם לכאלה שאין להם מושג ירוק (או כל צבע אחר) באף אחד מהתחומים.

אנו מזמינים אתכם להכיר את היסודות של הנומרולוגיה, האסטרולוגיה, הצ'אקרות, קלפי הטארוט ושלל נושאים נוספים הקשורים זה בזה, דבר שיגרום לכם להחליף את המשקפיים דרכם אתם רואים את העולם.

למה לבזבז זמן ואנרגיה על טעויות שיכולנו להימנע מהן? בואו ללמוד איך מבדילים בין עיקר לטפל, איך צופים את הצעד הבא ואיך הופכים את האינטואיציה לחוש שאפשר לבנות עליו.

02

פרקטיקום

הM.A של עולם המיסטיקה.

הקורס מיועד לאותם אנשים ש"בסיס" פשוט לא מספיק להם ומעוניינים לקחת את הידע שצברו בקורס "רב הגלוי על הנסתר" שלב אחד קדימה, הלכה למעשה.
בקורס זה (שרק אנשים ספציפיים מתקבלים אליו), שם המשחק הוא פרקטיקה, וכובד המשקל הוא על איכות הביצוע ולא על כמות הידע. בואו להבין לעומק איך הכל קשור בכל, איך הדברים באמת עובדים ואיך אתם יכולים להפוך למורה הדרך הרוחני של עצמכם ושל אחרים.

03

קורס טארוט

קלפי הטארוט הם הכלי הנפוץ והיעיל ביותר לתיקשור ומודעות רוחנית, והם מאפשרים גם לעיתים את היכולת לחזות את העתיד.

קלפים אלו, אשר עברו גלגולים מהמזרח הרחוק ועד אירופה, מתארים בצורה גרפית את שלל השלבים והדילמות אשר עובר האדם במהלך חייו ומאפשרים (לבעלי הידע והנסיון) ללמוד מהם על מה שקרה ומה שעתיד לבוא.

בקורס הטארוט ניכנס בעובי הקורה של התחום המרתק הזה, שלרבים מאיתנו עדיין נתפס כתעלומה, ונלמד מהי המשמעות של כל קלף, איך עובדת ה"פתיחה בקלפים", סוגי הפריסות השונות ואיך אפשר להסיק את המסקנות הנכונות ולהפיק את הידע המקסימלי מהכלי הזה.

04

קורס נומרולוגיה- מדע מדוייק

מה תאריך הלידה שלך באמת אומר עליך? מה אפשר ללמוד מהערך הגימטרי של השם שלך? מהי מפה נומרולוגית, ואיך אפשר להשתמש בה?

תורת המספרים, "נומרולוגיה", היא שפה עתיקה שנולדה עם בריאת העולם (1 ה', 2 לוחות הברית, 3 אבות וכו').
ליקום יש סדר משלו ולכל אחד מאיתנו יש צופן משלו, המספרים מהווים עבורינו "ברקוד" שעוזר לנו להבין את הסדר הזה.
"הכל צפוי והרשות נתונה".

תחום הנומרולוגיה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות, והפך בשביל רבים לכלי יעיל לבחינת אישיותו של האדם העומד מולם, או לבחינה של עצמם.

אנו מזמינים אתכם לקורס מקיף ומקצועי ללמוד הלכה למעשה ,לגלות את הרזים הסודות וכל הנוסחאות של תורת המספרים שיהפוך אתכם למומחים בנושא ויגרום לכם לראות ולהבין את המשמעות המסתתרת מאחורי כל מספר שאתם נתקלים בו.

© כל הזכויות שמורות לריקי איז׳ק | עיצוב ופיתוח האתר: nafca - branding and web