תפריט

למידה בפרק זמן קצר ברמה הגבוהה ביותר

רבים מאיתנו נתקלים בנושאים שמרתקים אותנו ואומרים לעצמינו "הלוואי והיה לי את הזמן להשקיע בללמוד את זה!", ובפועל קורה מצב בו הלו"ז ועומס היום-יום שלנו "מנצח" את הסקרנות שלנו.
מתוך התובנה הזאת יצרנו סדרה של סדנאות, שלוקחות את אותם נושאים הנלמדים בקורסים שלנו ומזקקות אותם ל"חלק העסיסי", המרוכז במספר מפגשים מצומצם בהם הדגש העיקרי הוא על פרקטיקה ויישום הדברים בחיי היום יום.
אנו מזמינים אתכם לפתוח את הראש ולצאת מהקופסא, בלי להרגיש כי אתם מתחייבים למשהו לפרק זמן ארוך. מה שכן, אין לנו ספק שברגע שתתחילו, לא תוכלו להפסיק.... על אחריותכם בלבד!
01

סדנת נומרולוגיה

כולנו עסוקים במספרים,
24/7, 12 חודשים.

המספרים מלווים את חיינו בתחומים רבים, מעסיקים אותנו, משפיעים עלינו.

הנומרולוגיה מספקת לנו את הכלים להסיק מסקנות מאותם מספרים וללמוד על עצמינו ועל אחרים הרבה מעבר למה שאנו מסוגלים לדמיין!

אנו מזמינים אתכם לסנדת נומרולוגיה בת 5 מפגשים בה תלמדו דברים כמו פענוח תאריכי לידה והסקת מסקנות מערכים גימטרים של שמות, בפרק זמן קצר (אך ממצא) שיגרום לכם להסתכל על מספרים אחרת.

02

סדנת צ'אקרות וצבעים

כולנו עברנו שיעור אנטומיה אחד לפחות בחיינו, ואנו יודעים לספר בראשי פרקים כיצד עובד גוף האדם ומה גורם למכונה המתוחכמת הזאת לזוז... האמנם?

מה שרובינו לא יודעים הוא שבגופינו ישנם מרכזי אנרגיה ("צ'אקרות") שמשפיעים באופן ישיר על כל התחומים בהוויתנו – הפיזיים והנפשיים כאחד, ורק היכרות איתם ועם הדרך שיש "לטפל" בהם תביא לבריאות אמיתית.

בסדנת "צ'אקרות וצבעים" בת ה- 7 מפגשים תלמדו באופן בסיסי את תפקידה של כל אחת מ-7 הצ'אקרות המרכזיות ואת הדרכים לתחזק אותה ולמנוע מצב בו היא "חסומה", כל זאת ביחד עם עולם הצבעים, שגם לו יש השפעה מכרעת על גופכם ונפשותיכם.

03

סדנת שפת גוף

70 אחוזים מהמסרים שאנו משדרים לא עוברים באמצעות מילים.

"אני אוהב אותך", "תתרחק ממני", "באמת??" ו-"איזה כיף" הם דוגמאות קלאסיות לדברים שפשוט אין צורך לאמר במילים – כולנו יודעים לקרוא את המסרים הללו אצל הסובבים אותנו רק מהסתכלות על העיניים, הבעת הפנים, תנועות הידיים וכיווץ הכתפיים.

שפת הגוף היא השפה העתיקה ביותר בעולם.

אך ישנם המון מסרים שאנו מעבירים או שמועברים לנו באמצעות שפת הגוף, שאנו לא יודעים לקרוא, דבר שיוצר אצלינו חסך תקשורתי משמעותי – אנו יוצרים אצל אחרים תחושות שאיננו רוצים ליצור ואנו מפספסים את ה"אני האמיתי" שמאחורי האנשים שמסביבינו.

אנו מזמינים אתכם לסדנה מרתקת בה תבחנו את השפה האוניברסלית של גוף האדם ותלמדו איך להסיק מסקנות מהתנהלותם של אחרים, איך לפתח ״סנסורים״ לקליפות ושקרים של סביבתכם ואיך להעביר את התחושות שלכם בצורה שלא משתמעת לשתי פנים.

vid

סדנת טהרת הבית

אצל רובינו המילה "אנרגיה" נתפשת כמושג חסר הגדרה שלא ברור איך להתייחס אליו, אך במקביל אנחנו מרגישים אותה בכל מקום – לטוב ולרע.

לכל אחד מאיתנו יש תקופות בהן הוא מרגיש אנרגיה שלילית.
כל אחד מאיתנו קורא לזה בשם אחר ("נאחס", "מזל רע" וכו') אך בסוף כולנו מתכוונים לאותו דבר.

אם דברים בבית נשברים ללא סיבה, העסק משום מה לא מצליח והיחסים במשפחה מגיעים לנקודות משבר, סימן שיש בבית בעיה אנרגטית. לשמחתנו לבעיה הזאת יש פתרון.

ברגע ששמתם לב לבעיה ואתם מתמקדים בה, הרצון והכוונה יביאו את התודעה הרצויה.

סדנת טהרת הבית הינה סדנה המרוכזת בערב אחד בו תלמדו איך המעשים שלכם משפיעים על האנרגיה העוטפת אתכם ותקבלו את הכלים המקצועיים ביותר להתחדשות סביבת המחיה שלכם.

אנו מזמינים אתכם לערב בלתי נשכח שישאיר את האנרגיות השליליות מאחור ויצור אוירה נקייה וחדשה בביתכם.

* לקבוצות מאורגנות יינתן בונוס - הנוסחה המלאה לפגישה עם מלאכים.

© כל הזכויות שמורות לריקי איז׳ק | עיצוב ופיתוח האתר: nafca - branding and web