תפריט
היא המניע הכי חזק לכל פעולה שאנו עושים, היא גורמת לנו ללכת לקצה ומשם לקצה השני ובחזרה, היא מעודדת אותנו לחוות את כל מה שיש לעולם הזה להציע לנו ומעל הכל – היא דוחפת אותנו ללמוד.

סקרנות היא זאת שגרמה לריקי איז'ק להחליט בגיל 20 שנמאס לה לשאול "למה" בלי לקבל תשובה.
סקרנות היא זאת שדחפה את ריקי להקדיש 7 שנים ללימודי תורת הנסתר במרכז הקבלה, לעשות תואר ראשון ברפואה משלימה ולהפוך למטפלת רב תחומית.

הסקרנות הפכה את ריקי להאנגר אינסופי של ידע, אך סגולתה האמיתית הייתה מאז ומתמיד היכולת הפנומנלית שלה ללמד.
כשריקי מעבירה ידע, היא מעבירה אותו ברמה אקדמית שלא מביישת את הפקולטה להנדסה בטכניון - כל הטענות וההסברים מועברים תמיד בצורה עניינית ומסודרת, בסטנדרטים מקצועיים וחסרי פשרות, ותמיד מסתמכים על מספר ערוצים. כיום ריקי משדרת בקו המומחים של 103FM.

כבר מההתחלה ריקי אהבה את החיבור האישי עם אנשים ואת היכולת לכוון ולהדריך אותם, עוד מימי הצבא בהם פתחה בקלפים לחברים, ועד לימים אלו בהם פוקדים את ביתה המי ומי של עולם העסקים בישראל לשיעור פרטי, כדי לדעת יותר ולמצוא את הכיוון הנכון.
אך לאור העובדה שכל כך הרבה אנשים רצו ללמוד, החליטה ריקי להרחיב את המעגל ופתחה ב2006 את בית הספר למיסטיקה הקרוי על שמה, בו היא העבירה ומעבירה עד היום קורסים וסדנאות על שלל הרבדים והתחומים הקיימים בעולם המיסטיקה.

למרבה הפלא יש המון סקפטים שמגיעים לקורסים של ריקי, ודווקא הם האהובים עליה במיוחד, כי ההתייחסות המדעית והדיוק הפדנטי משאירים אותם תמיד פעורי פה וצמאים לידע נוסף.

הקורסים, הסדנאות ופגישות היעוץ מתאימים גם למביני עניין וגם למי שלא הייתה לא נגיעה לדבר בחיים, גם למי שתופס מהר וגם למי שצריך שיסבירו לו כמו לילד בגן, גם לגברים וגם לנשים,

אבל רק לסקרנים.

© כל הזכויות שמורות לריקי איז׳ק | עיצוב ופיתוח האתר: nafca - branding and web